Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G. van Rijssen

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 30-06-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer
Van 01-11-2009 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-2008 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 05-09-2005 tot 31-10-2009.
Rechter
Van 07-12-2001 tot 31-10-2008.

Nevenbetrekkingen

Tuchtrechter
Gestart op 01-01-2018.
Secretaris (Bestuurslid)
Gestart op 01-11-2017.
Arbiter
Gestart op 01-01-2017.
Vice-President, per 1-6-2015 president
Gestart op 01-06-2014.
Redactielid
Gestart op 01-01-2008.
Annotator Jurisprudentie Burgerlijk Procesrecht
Gestart op 01-11-2006.
Lid klachtcommissie
Gestart op 01-07-2003.
Docent Burgerlijke Rechtsvordering
Gestart op 01-01-2001.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:8272

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7449

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7452

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4307

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4299

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3836

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11498

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11495

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:211

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11310

Lezen