Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S. Struijk

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 02-09-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bijzonder hoogleraar Penologie en Penitentiair recht
Gestart op 15-05-2018.
Lid en beklagvoorzitter
Gestart op 01-08-2013.
Lid
Gestart op 01-09-2012.
Redactielid
Gestart op 01-01-2011.
Lid
Gestart op 01-01-2008.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2012:BV3920

Lezen