Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. J.J. Janssen

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter in opleiding
Van 01-04-2014 tot 31-12-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2014 tot 31-12-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 16-03-2015 tot 31-03-2016.

Nevenbetrekkingen

Bindend adviseur
Gestart op 15-03-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter Commissie handhaving mobiele diensten
Van 01-04-2019 tot 01-04-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2017:6238
28-11-2017
ECLI:NL:RBOBR:2017:5398
12-10-2017
ECLI:NL:RBOBR:2017:3688
10-07-2017
ECLI:NL:RBOBR:2017:3545
30-06-2017
ECLI:NL:RBOBR:2017:3478
26-06-2017
ECLI:NL:RBOBR:2017:3070
01-06-2017
ECLI:NL:RBOBR:2016:5314
27-09-2016
ECLI:NL:RBOBR:2016:5307
27-09-2016