Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.J. van Leijenhorst

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2019 tot 31-08-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-03-2021 tot 31-07-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-2015 tot 10-03-2021.
Senior raadsheer
Van 01-05-2014 tot 31-12-2018.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-04-2014.
Senior raadsheer
Van 01-10-2012 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 30-09-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-06-2005 tot 30-06-2007.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 07-10-2002 tot 01-07-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2004 tot 31-05-2005.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Wijkkerkenraad Ontmoetingskerk
Van 01-10-2015 tot 01-10-2019.
Docent
Van 01-01-2006 tot 01-01-2021.
Inleider
Van 01-01-1990 tot 01-01-2021.
Auteur boeken en vaktijdschriften
Van 01-01-1978 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1329

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1842

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:3255

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:341

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3979

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3819

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3580

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3509

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3451

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3446

Lezen