Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. K. Haar-Ides

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-04-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter in opleiding
Van 01-10-2016 tot 31-03-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2017 tot 31-03-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2018 tot 30-06-2018.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-09-2016.
Lid medezeggenschapsraad
Gestart op 01-02-2016.
Secretaris
Gestart op 01-01-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-09-2016 tot 01-07-2022.
Lid medezeggenschapsraad
Van 01-02-2016 tot 01-07-2022.
Secretaris
Van 01-01-2015 tot 01-07-2022.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.