Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.J.F. Manders

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-10-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-09-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-05-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid van het bestuur
Gestart op 01-03-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:3321

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3324

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3319

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2795

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1509

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:668

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5801

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4780

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:3692

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:3079

Lezen