Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W. Foppen

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 23-11-2016 tot 01-05-2019.
Senior raadsheer
Van 01-01-2012 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-07-2009 tot 01-01-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 17-11-2008 tot 01-07-2009.
Vice-president
Van 01-03-2008 tot 30-06-2009.
Rechter
Van 01-01-2007 tot 29-02-2008.
Officier van Justitie
Van 01-02-2006 tot 31-12-2006.
Rechter
Van 13-05-1997 tot 31-01-2006.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1996 tot 12-05-1997.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-1995 tot 31-03-1996.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1992 tot 31-03-1996.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent SSR
Van 01-06-2018 tot 01-06-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:1218

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:911

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:848

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:849

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:99

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10802

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10769

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10014

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10013

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1985

Lezen