Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. F.M.D. Aardema

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2022.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2019 tot 31-12-2021.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Raadsheer
Van 01-11-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2008 tot 31-10-2009.
Rechter
Van 01-09-2000 tot 31-10-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-1994 tot 31-08-2000.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:8

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3987

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3775

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3773

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2833

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2797

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2237

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2155

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2153

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2154

Lezen