Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.J.H. van Meegen

Beroepsgegevens

Voorzitter van het bestuur
Gestart op 01-07-2021.
Senior rechter A
Gestart op 01-05-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Voorzitter van het bestuur
Van 01-05-2018 tot 30-06-2021.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Lid van het bestuur
Van 01-07-2015 tot 30-04-2018.
Senior rechter
Van 01-07-2015 tot 30-04-2018.
Senior rechter
Van 01-04-2013 tot 30-06-2015.
Senior raadsheer
Van 01-01-2012 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-04-2011 tot 31-12-2011.
Vice-president
Van 01-05-2006 tot 31-03-2011.
Rechter
Van 01-04-2001 tot 30-04-2006.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2000 tot 31-03-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 12-09-2000 tot 31-03-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-12-1998 tot 31-03-2001.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1995 tot 31-03-2000.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-01-2020.
Vertrouwenspersoon
Gestart op 01-12-2019.
Lid klachtcommissie
Gestart op 29-01-2018.
Erelid
Gestart op 01-07-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Blogger
Van 01-02-2019 tot 01-04-2020.
Voorzitter van de Kerkenraad
Van 16-09-2012 tot 19-03-2017.
Voorzitter
Van 01-01-2006 tot 01-12-2018.
Voorzitter programmacommissie
Van 01-05-2017 tot 01-06-2019.
Voorzitter beroepingscommissie
Van 01-02-2019 tot 01-12-2019.
Bestuurslid
Van 01-04-2017 tot 01-04-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2017:4821

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:2915

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:2774

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:2413

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:3250

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:3108

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:3941

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:1624

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2015:5069

Lezen