Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. K.M. Makkinga

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 28-06-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 27-06-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2014 tot 25-01-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 30-06-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer
Van 12-12-2000 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-12-1993 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 24-04-1992 tot 11-12-2000.
Rechter
Van 15-09-1994 tot 11-12-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 02-05-1991 tot 14-09-1994.
Gerechtsauditeur
Van 24-07-1986 tot 01-05-1991.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-01-2012.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 02-11-2009.
Voorzitter
Gestart op 03-04-2008.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2007.
lid van de generale commissie voor de behandeling van bezwaren en geschillen
Gestart op 01-01-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:7453

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5897

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5145

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4829

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3601

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3353

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3053

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2678

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8704

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:6892

Lezen