Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. P.W.M. de Wolf

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-11-2017 tot 31-08-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-10-2017.
Senior rechter
Van 01-05-2010 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-05-2007 tot 30-04-2010.
Rechter
Van 01-04-2003 tot 30-04-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-03-2004.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter programmacommissie
Gestart op 01-03-2019.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 13-12-2017.
Voorzitter Geschillencommissie
Gestart op 01-05-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Klachtencommissie
Van 01-09-2017 tot 01-01-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:3577

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:10000

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2011:BP9079

Lezen
ECLI:NL:RBUTR:2010:BL8577

Lezen
ECLI:NL:RBUTR:2010:BK9779

Lezen
ECLI:NL:RBUTR:2010:BL0023

Lezen
ECLI:NL:RBUTR:2010:BL1775

Lezen