Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. L. Janse

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2010 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-10-2005 tot 31-12-2009.
Rechter
Van 09-11-1998 tot 30-09-2005.
Gerechtsauditeur
Van 19-11-1997 tot 08-11-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-01-1997 tot 08-11-1998.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Vrijwilligerswerk
Van 01-03-2018 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2021:2373

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7395

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5919

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5914

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1658

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5141

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4818

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4104

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3836

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3601

Lezen