Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. N.C. van Lookeren Campagne

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-04-2017 tot 28-02-2021.
Senior rechter
Van 01-03-2014 tot 31-03-2017.
Rechter
Van 01-04-2013 tot 28-02-2014.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-10-2003 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2002 tot 30-09-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2002 tot 30-09-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-11-2000 tot 27-03-2002.

Nevenbetrekkingen

Lid van de afdeling rechtspraak van de Raad voor Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming (RSJ)
Gestart op 01-05-2018.
Voorzitter van de klachtencommissie van Ziekenhuis Rijnstate
Gestart op 01-04-2018.
Docent Cursus getuigen in het strafrecht
Gestart op 01-06-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Van 01-01-2009 tot 01-02-2017.
Voorzitter Klachtencommissie Ongewenste Omgangsvormen
Van 01-02-2014 tot 01-02-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:5324

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:5325

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:5323

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:4287

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2809

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2223

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2216

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1515

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11281

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8814

Lezen