Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. S.K. Welbedacht

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-05-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-05-2000 tot 30-04-2016.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-04-2016.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-08-2001 tot 30-04-2012.
Vice-president
Van 01-03-2007 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 20-08-1997 tot 28-02-2007.
Rechter
Van 01-11-1989 tot 19-08-1997.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 19-12-1991 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 21-05-1986 tot 31-10-1989.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-08-1988 tot 31-10-1989.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2017:2827

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1459

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1399

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:4344

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:361

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:4243

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:363

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1972

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:612

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:608

Lezen