Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H. van Winkel

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 16-02-2015 tot 31-12-2015.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2015.
Rechter
Van 01-06-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-08-2011 tot 31-05-2012.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-03-2017 tot 01-09-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:3320

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3319

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2757

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2688

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2546

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2549

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2551

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2382

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2384

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2394

Lezen