Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. J. van den Bos

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 23-06-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2016.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 22-06-2017.
Rechter
Van 01-04-2008 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2007 tot 31-03-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2004 tot 31-03-2008.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter/lid stembureau
Gestart op 01-03-2014.
Examinerend rechter oefenrechtbank
Gestart op 01-01-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Toezicht/Voorzitter beklagcommissie
Van 01-10-2010 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:2655

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2651

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2419

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1954

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:940

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:350

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:349

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:54

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:12096

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10089

Lezen