Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.J. Frikkee

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-08-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-03-2015 tot 31-07-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 28-02-2015.
Senior rechter
Van 01-04-2009 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2006 tot 31-03-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-10-2005 tot 31-08-2006.

Nevenbetrekkingen

Redacteur ArbeidsRecht; maandblad voor de praktijk
Gestart op 01-01-2015.
Deelredacteur arbeidsrecht, Tijdschrift Recht en Arbeid
Gestart op 01-06-2006.
Docent arbeidsrecht
Gestart op 01-01-2004.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-10-2015 tot 01-10-2016.
Lid Raad van Advies
Van 01-03-2014 tot 01-01-2018.
Voorzitter Commissie Arbeidsgeschil Rabobank - werknemers/Achmea Rechtsbijstand
Van 30-06-2021 tot 01-09-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:449

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4100

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4098

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2468

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1773

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1684

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1400

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:563

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3371

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2717

Lezen