Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J. de Hullu

Beroepsgegevens

Vice-president
Gestart op 01-09-2017.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-09-2003 tot 31-08-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 30-11-1994 tot 07-09-2003.

Nevenbetrekkingen

Auteur boek Materieel strafrecht
Gestart op 01-01-2000.
Docent onderdeel Rechtsmiddelen en cassatietechniek
Gestart op 01-01-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Staatsraad i.b.d.
Van 01-04-2015 tot 01-07-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:764

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:758

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:757

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:756

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1441

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:717

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:713

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:711

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:712

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:710

Lezen