Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. J.M. Smits

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 22-07-2004 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-09-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurder Stichting Wetenschapsbeoefening Universiteit Maastricht
Van 15-10-2018 tot 30-11-2021.
Decaan Faculteit der Rechtsgeleerdheid
Van 01-12-2017 tot 30-11-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:74

Lezen
ECLI:NL:RVS:2021:2931

Lezen
ECLI:NL:RVS:2017:3441

Lezen
ECLI:NL:RVS:2017:1209

Lezen
ECLI:NL:RVS:2017:1210

Lezen
ECLI:NL:RVS:2017:330

Lezen
ECLI:NL:RVS:2016:2505

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:4505

Lezen
ECLI:NL:RVS:2016:1010

Lezen
ECLI:NL:RVS:2016:771

Lezen