Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C.H. Bangma

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2022.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 27-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-09-2017 tot 31-01-2022.
Raadsheer
Van 01-11-2013 tot 31-08-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2010 tot 31-10-2013.

Nevenbetrekkingen

Plv. lid van de Raadgevende commissie
Gestart op 21-08-2019.
Voorzitter Raadgevende Commissie
Gestart op 21-08-2019.
Plaatsvervangend lid
Gestart op 27-01-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 20-01-2015 tot 30-09-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1756

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1629

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1352

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1353

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1212

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1156

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:1803

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1820

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1534

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1423

Lezen